O ofercie Ragga Media

Ragga Media Agnieszka Jagusiak oferuje wszystko to, czego potrzebuje mała firma, aby zaistnieć na rynku lokalnym.

Pomogę Ci stworzyć stronę internetową, bloga oraz sklep internetowy na CMSie WordPress. Razem wybierzemy najlepszy adres domeny, serwer oraz hosting. Przedstawię Ci propozycje logo oraz wyglądu Twojej strony internetowej w trzech wersjach, aby najlepiej dopasować ją do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

Pomogę w stworzeniu drzewa nawigacji oraz wyborze słów kluczowych, które będą najbardziej korzystne dla Twojego biznesu. Pozyskam linki do Twojej strony internetowej oraz sprawię, że pojawisz się w Google na wybrane przez Ciebie frazy nie tylko na pozycjach top 10, ale top 1-3! Wspólnie wybierzemy zakres prac, które pozwolą w najbardziej efektywny sposób wykorzystać Twój kapitał tak, aby jak najlepiej przełożyło się to na sprzedaż oraz pozyskanie nowych klientów.

Oferowane usługi SEO

Pomogę w pozycjonowaniu strony internetowej, serwisu oraz bloga w sposób kompleksowy lub będę wsparciem w linkbuildingu, analizie słów kluczowych czy tworzeniu drzewa nawigacji.

Pozycjonowanie stron internetowych

Szczegółowa analiza SEO, analiza słów kluczowych, analiza linków wychodzących i przychodzących, analiza Core Web Vitals, analiza conteng gap oraz link intersect.

Lingbuilding

Pozyskiwanie wysokiej jakości linków z wpisów sponsorowanych, dedykowanych zapleczy technicznych, katalogów stron, blogów oraz innych miejsc pozwoli na uzyskanie lepszej pozycji oraz lepszy przepływ linkjuice.

Analiza słów kluczowych

Analiza słów kluczowych polega na wyborze najbardziej trafnych słów, które umożliwiają najbardziej efektywne oraz ekonomiczne pozycjonowanie – wyborze fraz z długiego ogona lub fraz o dużej ilości zapytań.

Tworzenie drzewa nawigacji

Tworzenie drzewa nawigacji polega na stworzeniu struktury strony internetowej, sklepu internetowego lub bloga od podstaw w sposób najbardziej ekonomiczny oraz wykluczający kanalizację.

Miejsce reklamowe i artykuły sponsorowane

Poszukujesz miejsca reklamowego w serwisach wysokiej jakości? W moim portfolio mam m.in. serwisy budowalne, eventowe, blogi kulinarne, lifestylowe oraz serwisy DIY, na których oferuję artykuły sponsorowane oraz miejsce reklamowe.

Przykładowe serwisy i blogi:

Serwis o tematyce budowlanej

Serwis o tematyce motoryzacyjnej

Serwis o tematyce finansowej i biznesowej

Blog lifestyle